hizmetlerimiz

Mimari İşler & Dekorasyon

Mimari, iç mimari ve dekorasyon uygulamalarını insan ölçeğinin ve insan ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu şekilde yapmayı önemsemekteyiz. Proje tasarım ve uygulama kriterimiz, kurguladığımız mekanı kullanacak insanların verimliliğini en üst seviyede tutmak için gerekli şartların sağlanması ve tasarımların bu doğrultuda gerçekleştirilmesidir. Proje tasarımlarını yaparken; yaratıcılık, verimlilik, konfor, öğrenme, işbirliği, gizlilik, esneklik, sağlık ve sürdürülebilirlik üzerinde önemle durmakta olup projelerimizi ve uygulamalarımızı bu kriterler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Renovasyon

Mevcut bina değişim ve yenileme projelerini, yaşam kalitesini artırarak ve insan sağlığına uygun projelendirme ve güncel uygulamalar ile gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir. Müşteri gereksinimlerine uygun mekanik, elektronik ve teknolojik alt yapı çözümlerini, bina ve bileşenlerinin kullanım ömrünü arttırıcı koruyucu ve geliştirici bakım hizmetleri ile birleştirerek sağlıklı uygulamalar yaparız.

Anahtar Teslim

Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır. Anahtar teslim inşaat, adından da anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin müteahhit tarafından tamamlanıp, anahtarların mülk sahibine teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın, işhanının ya da binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekte olup, uzman kadrolara ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm efektif ve yetkinliğe sahiptir.

Isı Yalıtımı ve Çatı Uygulamaları

Isı yalıtımı ve çatı uygulamalarını, mevcut yapıların tasarımlarına uygun, insan sağlığına zararı dokunmayan üst düzey kalite malzemeler kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Uygulamalarımızın ömrünün, yapılan uygulamanın bina enerji yüküne kazandıracağı yıllık faydaya ek olarak, mevcut standartların da ötesinde olmalarını hedeflemekteyiz.

Peyzaj

Peyzaj, insanlar tarafından algılandığı şekliyle, karakteri tabii veya insani unsurların eyleminin ve etkileşiminin sonucu olan bir alan anlamına gelir. Peyzaj projeleri; bitkilendirme tasarımı, drenaj projesi, sulama sistemi projesi ve aydınlatma hatları projesi ile birlikte çizilen bir projeler bütünüdür. Peyzaj ve çevre düzenlemesine dayalı tüm temel projelendirme ve modellemeleri bünyemizde vermekteyiz.

Altyapı ve Yol

Altyapı ve yol projeleri, içerdikleri belirsizlikler nedeni ile, ileri düzey mühendislik ve proje yönetimi gerektirmektedir. Bu sebeple, Başkent Construction olarak projelerimizde ortalamanın çok üzerinde yetkinliğe sahip mühendisler ve proje yöneticileri ile çalışmakta ve konularında uzman danışmanlardan destek almaktayız. Projelerimizin başarıyla tamamlanması için gerekli makina parkını hazır bulundururuz.